Zapoznaj się z pełną ofertą dostępnych usług!

 

20%uzyskanego upustu.

NEGOCJACJA CENY SAMOCHODU.

Nie wiesz od czego zacząć negocjację ceny? 

Jak się do tego zabrać? Czy uzyskany rabat cenowy nie mógł być większy? 

Nie martw się! Negocjację ceny zostaw zawodowemu handlowcowi!

Znajdę dziesiątki powodów do obniżenia ceny auta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu zawodowemu znam techniki sprzedaży sprzedawców samochodowych i techniki negocjacyjne. Nawet jeśli sprzedający powie Tobie przez telefon, że jest to cena ostateczna to i tak nie jest przesądzone, że tyle na prawdę musisz zapłacić. Skontaktuj się ze mną a gwarantuję maksymalnie możliwe zbicie ceny auta (średnio od kilkuset złotych do kilku tysięcy złotych, w zależności od ceny samochodu). 

Ile to Cię kosztuje? 

Przykład: Cena auta- 30 tys.zł 

Cena po mojej negocjacji- 29 tys.zł

Moje wynagrodzenie: 200zł 

Państwa zysk: 1000zł- 200zł = 800zł

80zł z VAT /Auto

SPRAWDZENIE ZASTAWÓW REJESTROWYCH.

Weryfikacja czy na samochodzie nie ciąży zastaw rejestrowy. Jeżeli świadomie lub nieświadomie staniesz się posiadaczem pojazdu na który został nałożony zastaw rejestrowy, a poprzedni właściciel nie spłacił swoich zobowiązań. W przypadku uruchomienia przez wierzyciela procedury ściągalności należności, najczęściej kończy się ona odebraniem samochodu, bez względu na to, do kogo obecnie należy. Usługa dostępna dla pojazdów zarejestrowanych w Polsce.

80zł z VAT/kpl.

POLEROWANIE REFLEKTORÓW.

Reflektory  samochodu z wiekiem stają się matowe, czy pożółknięte co ogranicza widoczność i ma wpływ na bezpieczeństwo, oraz na wynik badania technicznego przeprowadzanego na Stacji Kontroli Pojazdów. Usługa obejmuje polerowanie reflektorów wykonanych z tworzywa sztucznego.

Polerowanie zwiększa widoczność i poprawia wygląd auta. 

30zł z VAT/Doba!

KAŻDA KOLEJNA DOBA 20zł!

WYPOŻYCZALNIA MIERNIKÓW LAKIERU.

Chcesz samemu zweryfikować grubość powłoki lakierniczej? Skorzystaj z wypożyczalni elektronicznych mierników lakieru.

- pomiar na blachach stalowych, stalowych ocynkowanych, aluminiowych oraz możliwość dostosowania do innych (np. miedź);
- sonda pomiarowa na przewodzie;
- zakres pomiaru: 0µm do 1100µm;
- podręczna trwała pamięć 100 pomiarów;
- funkcja HOLD (zamrażanie pomiaru);
- wyświetlacz LCD z podświetleniem;
- wskaźnik stanu baterii i intuicyjna obsługa;
- miernik posiada znak CE

Na okres wypożyczenia miernika wymagane jest pozostawienie kaucji w wysokości 200zł, która jest zwracana po oddaniu urządzenia.

20zł z VAT /Auto

TEST SPRAWNOŚCI AKUMULATORA I WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z NIM ELEMENTÓW.

Usługa obejmuje  sprawdzenie stanu technicznego akumulatora , oraz układu ładowania i rozruchu. Sprawdzenie odbywa się za pomocą  specjalistycznego testera akumulatorów Magneti Marelli wyposażonego w drukarkę z możliwością wydruku wyniku testu. Po przeprowadzonym teście uzyskamy informację o kondycji nie tylko akumulatora, ale również alternatora i rozrusznika.

od 150zł /Auto

ODŚWIEŻENIE/POLEROWANIE POWŁOKI LAKIERNICZEJ AUTA.

Usługa obejmuje odświeżenie powłoki lakierniczej pojazdu za pomocą mechanicznej polerki samochodowej. Cena usługi zawiera podatek VAT i uzależniona jest od wielkości auta.

Do ustalenia indywidualnie.

WYJAZDY ZAGRANICZNE PO SAMOCHODY.

Na polskim rynku nie potrafisz znaleźć wymarzonego auta dla siebie? Oferty które Cię interesują są ofertami zagranicznymi? Żaden problem! Skontaktuj się ze mną a razem z Tobą wybiorę się w podróż po Twój wymarzony samochód!

50zł z VAT /Auto

DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA.

W dobie nowoczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką nieodłącznym elementem staje się diagnostyka komputerowa pojazdu. Za jej pomocą możemy zweryfikować poprawność działania szeregu podzespołów w pojeździe oraz znacznie szybciej wykryć usterki co pozwoli nam uniknąć niepotrzebnych lub błędnych napraw. Diagnostyka komputerowa odbywa się za pomocą profesjonalnego diagnoskopu z najwyższej półki Xtool PS90.  Jest to prawdziwy kombajn wśród testerów diagnostycznych o praktycznie nieograniczonych możliwościach. Tester pozwala na pełną diagnostykę pojazdów osobowych i dostawczych produkcji Europejskiej, Amerykańskiej, Azjatyckiej. Diagnoskop posiada najnowsze oprogramowanie, które jest na bieżąco aktualizowane co gwarantuje poprawną diagnostykę. Usługa obejmuje odczyt i skasowanie błędów.

30zł z VAT /Auto

WYCENA WARTOŚCI RYNKOWEJ POJAZDU.

Nie wiesz ile tak naprawdę jest warte auto, które zamierzasz kupić lub sprzedać? Wycena wartości rynkowej pojazdu rozwieje Twoje wątpliwości. Wycena odbywa się przy użyciu programu stosowanego w Polskich urzędach co gwarantuje rzetelną i niepodważalną wycenę.


Zadzwoń: 508 383 070

Email:  kontakt@autodoradztwo24.pl


doradztwo samochodowe śląsk,  opolskie, małopolskie, dolnośląskie ; pomoc w zakupie samochodu ; doradztwo motoryzacyjne ; auto consulting Silesia ; zakup-sprzedaż samochodu śląsk ; doradztwo przy zakupie auta ; doradztwo przy sprzedaży auta

Katowice, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Mikołów, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Ruda Śląska, Częstochowa, Tychy, Racibórz, Rybnik, Zawiercie, Kluczbork, Silesia, Kraków, Opole, Poręba, Siewierz, Żory, Cieszyn, Bielsko-Biała, Olkusz i inne obszary województw: Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego. Chcesz sprawdzić auto w innej części kraju? Skontaktuj się.

Copyright 2020 by AutoDoradztwo24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.