Dlaczego AutoDoradztwo24.pl ?

Korzystając z usług AutoDoradztwo24.pl, korzystasz z usług firmy, która profesjonalnie zajmuje się doradztwem motoryzacyjnym. Usługi te są wykonywane osobiście przez właściciela firmy co gwarantuje najwyższą staranność, a profesjonalny sprzęt i ogromne doświadczenie są gwarancją najwyższej jakości.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zamówienia realizowane są zazwyczaj w ciągu 24h.


Godziny kontaktu telefonicznego:

Tel: 508 383 070

Poniedziałek- Piątek: 9:00-19:30

Sobota: 9:00-17:00

Niedziela: 12:00-16:00  


Inspekcje pojazdów czy inne usługi wykonywane są od świtu do zmierzchu, po wcześniejszym umówieniu się, niezależnie od dnia tygodnia.

Serdecznie zapraszam do kontaktu,


        Robert Skrzyniarz

właściciel AutoDoradztwo24.pl

 

Doświadczenie:

Mechanik samochodowy, absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, pasjonat motoryzacji z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży handlowo-motoryzacyjnej. W swojej karierze nie tylko zajmowałem się naprawą samochodów w ASO, ale wyceniałem ich wartość, skupowałem oraz sprzedawałem pojazdy u autoryzowanego dealera znanej marki. Dodatkowo zajmowałem się rozbiórką pojazdów i motocykli oraz sprzedażą ich części. Zajmowałem się również wszystkimi sprawami związanymi z wydziałem komunikacji takimi jak: rejestracje, przerejestrowania, wyrejestrowania, wyrobienie wtórników dokumentów i tablic, zmiany klasyfikacji pojazdów, dokonywania wpisów urzędowych (Hak, LPG, itp.) i wiele, wiele innych...

Pozory mylą...

Przekonaj się i Ty! :)

Opinie Klientów na 5 gwiazdek!
Niektóre ze zweryfikowanych aut:

 

Co wyróżnia AutoDoradztwo24.pl ?

-W AutoDoradztwo24.pl inspekcje samochodowe wykonuje wyłącznie właściciel firmy, gwarantując tym samym najlepszą jakość usług! (Chcesz zrobić coś dobrze? Zrób to sam!).

-Indywidualne podejście. Kontaktujesz się bezpośrednio z właścicielem firmy, a nie żadną infolinią, a usługa jest dostosowywana do Twoich potrzeb.

-Brak anonimowości. Dobrze wiesz kto będzie przeprowadzał inspekcję auta, a nawet możesz w niej uczestniczyć - do czego gorąco zachęcam.

-Profesjonalny sprzęt. Podczas oględzin wykorzystuje sprzęt warty kilkanaście tysięcy złotych nie spotykany u konkurencji. (Żadna ogólnopolska firma nie zainwestuje tyle w swojego specjalistę mając ich np. dwustu).

-Znane kompetencje i doświadczenie. U konkurencji nigdy nie wiesz kto będzie sprawdzał wybrany przez Ciebie samochód i jakie jest jego doświadczenie.

-Brak dodatkowych opłat za rozmowę telefoniczną po oględzinach czy szybką realizację zamówienia jak jest to w przypadku niektórych ogólnopolskich firm. W AutoDoradztwo24.pl jest to za darmo (zdarza się, że zamówienia są realizowane nawet w ciągu kilku godzin!).

-Możliwość wykonania inspekcji w dni wolne od pracy (sobota, niedziela, dni świąteczne).

-Brak ograniczeń terytorialnych. Inspekcja może zostać wykonana w całym kraju jak również zagranicą.

-Gwarancja najwyższej jakości i staranności. Jako właściciel nieustannie pracuję i dbam o dobrą opinię firmy.

-Możliwość etapowego rozszerzenia inspekcji. Jeśli będziesz obecny podczas oględzin nie musisz z góry deklarować jaki rodzaj inspekcji wybierasz. Inspekcja może zostać przeprowadza etapami; od najtańszej inspekcji i zakończyć się na wybranym etapie sprawdzania. Z doświadczenia wiem, że nie warto tracić pieniędzy na wizytę w SKP czy podłączenie pod komputer, jeśli już sam pomiar powłoki lakierniczej wykaże poważną kolizyjność auta i tym samym zrezygnowanie z zakupu. Wtedy zapłacisz tylko 80zł zamiast 289zł czy 349zł.

-Szeroki wybór usług. Każdy może dopasować indywidualnie zakres wykonania inspekcji.

-Najniższa cena za ustalenie wypadkowości auta. Już za 80zł możesz dowiedzieć się czy wybrany przez Ciebie samochód nie uczestniczył w wypadku lub nie jest złożony z kilku aut:).

Bezproblemowy powrót z zakupionym samochodem. Nie musisz brać drugiego kierowcy! Mogę po Ciebie przyjechać i razem pojedziemy na oględziny jednym samochodem. Jeśli auto okaże się warte zakupu, możesz nim od razu wrócić do domu. Jeśli nie to Cię odwiozę do domu po oględzinach. 


GWARANTUJĘ 100% SATYSFAKCJI I ZADOWOLENIA Z USŁUG!

ZADZWOŃ! 508 383 070

 

Inspekcje wykonywane są na terenie całego kraju i zagranicy z preferowaną południową częścią kraju. 

Do każdej inspekcji należy doliczyć koszt paliwa/dojazdu do miejsca oględzin (50gr. za km w jedną stronę od miasta Tarnowskie Góry. Przykładowo do miejsca oględzin jest 50km, co w obie strony daje 100km. Koszt dojazdu wyniesie 50zł). 

 

doradztwo samochodowe śląsk,  opolskie, małopolskie, dolnośląskie ; pomoc w zakupie samochodu ; doradztwo motoryzacyjne ; auto consulting Silesia ; zakup-sprzedaż samochodu śląsk ; doradztwo przy zakupie auta ; doradztwo przy sprzedaży auta

Katowice, Zabrze, Chorzów, Gliwice, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Mikołów, Lubliniec, Strzelce Opolskie, Ruda Śląska, Częstochowa, Tychy, Racibórz, Rybnik, Zawiercie, Kluczbork, Silesia, Kraków, Opole, Poręba, Siewierz, Żory, Cieszyn, Bielsko-Biała, Olkusz i inne obszary województw: Śląskiego, Opolskiego, Dolnośląskiego, Małopolskiego. Chcesz sprawdzić auto w innej części kraju? Skontaktuj się.

Copyright 2020 by AutoDoradztwo24.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.